Agenda


Data Hora LLoc Obra Grup
2 de febrer 18:15 Auditori, Santa Coloma de Farners Litus Grup de Teatre Cassanenc
8 de febrer 19 Casa de Cultura de Llançà Ens ha caigut la sogra Companyia Tequatre
9 de febrer 18 Cinema Petit, Torroella de Mongrí Litus Grup de Teatre Cassanenc
9 de febrer 18 Teatre Auditori, Sant Feliu de Guíxols Animals de companyia Una càpsula de Teatre
9 de febrer Casal de Sant Pere, Terrassa Mentiders Guspira Teatre
9 de febrer 18 Teatre del Centre, Sarrià de Ter Un dia qualsevol Increixendo
15 de febrer 21 Centre Cultural Parroquial, La Cellera de Ter Noietes Elenc Santperenc
16 de febrer 18 Concurs TACA’M, Caldes de Montbui Litus Grup de Teatre Cassanenc
16 de febrer 18:15 Auditori de Santa Coloma de Farners Mentiders Guspira Teatre
16 de febrer 18 Cinema Petit, Torroella de Montgrí Noietes Elenc Santperenc
16 de febrer 18 Teatre del Centre, Sarrià de Ter Lisístrata Zam Teatre
23 de febrer 18 Teatre de Salt Refugiats Companyia Al fons a la dreta
23 de febrer 18 Teatre del Centre Parroquial de Sta. Perpètua de Mogoda Mentiders Guspira Teatre
23 de febrer 18 Teatre del Centre, Sarrià de Ter Animals de companyia Una càpsula de Teatre
23 de febrer 18 Can Sagrera, Vilobí d’Onyar El Florido Pensil La Laguna Teatre de Sils
1 de març 18 Peralada Noietes Elenc Santperenc
1 de març 18 Teatre del Centre de Sarrià de Ter Línies obertes Grup de Teatre Sant Hilari
1 de març 18 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva El Florido Pensil La Laguna Teatre de Sils
6 de març 20 Biblioteca de Sant Gregori La Calamiclown, Estrella sobrada Teatre de contacte
7 de març 19:30 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva Lisístrata Zam Teatre
18 d’abril 20 Espai La Pineda, Sant Gregori Litus Grup de Teatre Cassanenc
18 d’abril 19 Centre Cívic Bonavista, Olot Animals de companyia Una càpsula de Teatre
19 d’abril 18 Torroella de Fluvià Noietes Elenc Santperenc
19 d’abril 18 Teatre de “La Cate”, Figueres Mentiders Guspira teatre
25 d’abril 20 Espai La Pineda, Sant Gregori El Tartuf El Safareig Teatre de Salt
26 d’abril 18 Teatre La Societat, Maçanet de la Selva El Florido Pensil La Laguna Teatre de Sils
2 de maig 21 Teatre de Salt Animals de companyia Una càpsula de Teatre
3 de maig 18 Teatre de Salt Noietes Elenc Santperenc
9 de maig 20 Espai La Pineda, Sant Gregori Refugiats Companyia Al fons a la dreta
17 de maig 18 Sala Municipal, Bàscara Noietes Elenc Santperenc
17 de maig 18 Teatre La Societat, Maçanet de la Selva Mentiders Guspira teatre
31 de maig 18 Teatre La Societat, Maçanet de la Selva Animals de companyia Una càpsula de Teatre
Obra: Litus
Data:
2 de febrer
Hora: 18:15
Lloc: Auditori, Santa Coloma de Farners
Grup:
Grup de Teatre Cassanenc
Obra: Ens ha caigut la sogra
Data:
8 de febrer
Hora: 19
Lloc: Casa de Cultura de Llançà
Grup:
Companyia Tequatre
Obra: Litus
Data:
9 de febrer
Hora: 18
Lloc: Cinema Petit, Torroella de Montgrí
Grup.
Grup de Teatre Cassanenc
Obra: Animals de companyia
Data:
9 de febrer
Hora: 18
Lloc: Teatre Auditori, Sant Feliu de Guíxols
Grup.
Una càpsula de Teatre
Obra: Un dia qualsevol
Data:
9 de febrer
Hora: 18
Lloc: Teatre del Centre, Sarrià de Ter
Grup:
Increixendo
Obra: Mentiders
Data:
9 de febrer
Hora: 19
Lloc: Casal de Sant Pere, Terrassa
Grup:
Guspira Teatre
Obra: Noietes
Data:
15 de febrer
Hora: 21
Lloc: Centre Cultural Parroquial, La Cellera de Ter
Grup: Elenc Santperenc
Obra: Litus
Data:
16 de febrer
Hora: 18
Lloc: Concurs TACA’M, Caldes de Montbui
Grup.
Grup de Teatre Cassanenc
Obra: Mentiders
Data:
16 de febrer
Hora: 18:15
Lloc: Auditori de Sta. Coloma de Farners
Grup:
Guspira Teatre
Obra: Noietes
Data:
16 de febrer
Hora: 18
Lloc: Cinema Petit, Torroella de Montgrí
Grup.
Elenc Santperenc
Obra: Lisístrata
Data:
16 de febrer
Hora: 18
Lloc: Teatre del Centre, Sarrià de Ter
Grup.
Zam Teatre
Obra: Refugiats
Data:
23 de febrer
Hora: 18
Lloc: Teatre de Salt
Grup:
Companyia Al fons a la dreta
Obra: Mentiders
Data:
23 de febrer
Hora: 18
Lloc: Teatre del Centre Parroquial de Sta. Perpètua de Mogoda
Grup:
Guspira Teatre
Obra: Animals de companyia
Data:
23 de febrer
Hora: 18
Lloc: Teatre del Centre, Sarrià de Ter
Grup:
Una càpsula de Teatre
Obra: El Florido Pensil
Data:
23 de febrer
Hora: 18
Lloc: Can Sagrera, Vilobí d’Onyar
Grup: La Laguna Teatre de Sils
Obra: Noietes
Data:
1 de març
Hora: 18
Lloc: Peralada
Grup.
Elenc Santperenc
Obra: Línies obertes
Data:
1 de març
Hora: 18
Lloc: Teatre del Centre de Sarrià de Ter
Grup: Grup de Sant Hilari Sacalm
Obra: El Florido Pensil
Data:
1 de març
Hora: 18
Lloc: Sala Teatre de Riudellots de la Selva
Grup: La Laguna Teatre de Sils
Obra: La Calamiclown, Estrella sobrada
Data:
6 de març
Hora: 20
Lloc: Biblioteca de Sant Gregori
Grup:
Teatre de contacte
Obra: Lisístrata
Data:
7 de març
Hora: 19:30
Lloc: Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva
Grup.
Zam Teatre
Obra: Litus
Data:
18 d’abril
Hora: 20
Lloc: Espai La Pineda, Sant Gregori
Grup.
Grup de Teatre Cassanenc
Obra: Animals de companyia
Data:
18 d’abril
Hora: 19
Lloc: Centre Cívic Bonavista, Olot
Grup:
Una càpsula de teatre
Obra: Noietes
Data:
19 d’abril
Hora: 18
Lloc: Torroella de Fluvià
Grup.
Elenc Santperenc
Obra: Mentiders
Data:
19 d’abril
Hora: 18
Lloc: Teatre de “La Cate”, Figueres
Grup:
Guspira teatre
Obra: El Tartuf
Data:
25 d’abril
Hora: 20
Lloc: Espai La Pineda, Sant Gregori
Grup:
El Safareig Teatre de Salt
Obra: El Florido Pensil
Data:
26 d’abril
Hora: 18
Lloc: Teatre La Societat, Maçanet de la Selva
Grup: La Laguna Teatre de Sils
Obra: Animals de companyia
Data:
2 de maig
Hora: 21
Lloc: Teatre de Salt
Grup:
Una càpsula de teatre
Obra: Noietes
Data:
3 de maig
Hora: 18
Lloc: Teatre de Salt
Grup.
Elenc Santperenc
Obra: Refugiats
Data:
9 de maig
Hora: 20
Lloc: Espai La Pineda, Sant Gregori
Grup:
Companyia Al fons a la dreta
Obra: Noietes
Data:
17 de maig
Hora: 18
Lloc: Sala Municipal, Bàscara
Grup.
Elenc Santperenc
Obra: Mentiders
Data:
17 de maig
Hora: 18
Lloc: Teatre La Societat, Maçanet de la Selva
Grup:
Guspira teatre
Obra: Animals de companyia
Data:
31 de maig
Hora: 18
Lloc: Teatre de la Societat, Maçanet de la Selva
Grup:
Una càpsula de Teatre