Agenda2019-02-11T08:04:47+00:00

Agenda


Data Hora LLoc Obra Grup
11 de gener 21 Centre Cívic de Sant Julià de Ramis Mentiders Olla dels Maiquiets
13 de gener 19 Teatre Municipal de La Bisbal d’Empordà Cabaret passion rouge Oriart
18 de gener 21 Sala del Centre Social de Sant Pere Pescador M’esperaràs ? Taller de Teatre de Figueres
19 de gener 21 Sala del Centre Recreatiu de Cassà de la Selva Europa Cràdula Teatre
20 de gener 18 Sala del Centre Recreatiu de Cassà de la Selva Europa Cràdula Teatre
27 de gener 18 Teatre La Societat, Maçanet de la Selva L’Electe WC Teatre
27 de gener 18 Teatre Municipal de Roses M’esperaràs ? Taller de Teatre de Figueres
27 de gener 18 Teatre Serafí Pitarra d’Hostalric Idiota Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
3 de febrer 18’15 Auditori de Santa Coloma de Farners Idiota Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
3 de febrer 18 Teatre del Centre de Sarrià de Ter Trastorns Grup de Teatre Cassanenc
10 de febrer 18 Teatre de Sarrià -Barcelona- M’esperaràs ? Taller de Teatre de Figueres
10 de febrer 18 Teatre del Centre de Sarrià de Ter Cabaret Passion Rouge Oriart
17 de febrer 18 Casal de Bordils Idiota Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
17 de febrer 17 Teatre del Centre de Sarrià de Ter Mentiders L’Olla dels maiquiets
17 de febrer 18 Cine Petit, Torroella de Montgrí Trastorns Grup de Teatre Cassanenc
24 de febrer 18 Teatre La Societat de Maçanet de la Selva Idiota Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
24 de febrer 18 Teatre del Centre de Sarrià de Ter M’esperaràs ? Taller de Teatre de Figueres
24 de febrer 18 Cine Petit, Torroella de Montgrí Una copeta de vi Aula de Teatre de Maçanet de la Selva
3 de març 18 Teatre Serafí Pitarra, Hostalric L’Electe WC Teatre
3 de març 18 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva M’esperaràs ? Taller de Teatre de Figueres
9 de març 21’30 Sala de l’U d’octubre, Anglès Mentiders L’Olla dels maiquiets
10 de març 18 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva Mentiders L’Olla dels maiquiets
10 de març 18 Cine Petit, Torroella de Montgrí Idiota Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
10 de març 18 Teatre Auditori de Sant Feliu de Guíxols L’Electe WC Teatre
16 de març 21 Teatre de Salt Europa Cràdula Teatre
16 de març 19 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva Trastorns Grup de Teatre Cassanenc
17 de març 18 Teatre La Societat de Maçanet de la Selva Oceans El Mirall
17 de març 18 Teatre de La Cate, Figueres Europa Cràdula Teatre
17 de març 18 Sala Noble, Sant Hilari Sacalm L’Electe WC Teatre
23 de març 20 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva Vimbodí vs Praga Alba Nova
24 de març 17 Teatre de La Cate, Figueres Lorca in love Quantus Teatre
30 de març 20 Espai La Pineda, Sant Gregori Europa Cràdula Teatre
31 de març 18 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva L’Electe WC Teatre