Agenda


Data Hora LLoc Obra Grup
3 de març 18 Teatre Serafí Pitarra, Hostalric L’Electe WC Teatre
3 de març 18 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva M’esperaràs ? Taller de Teatre de Figueres
9 de març 21’30 Sala de l’U d’octubre, Anglès Mentiders L’Olla dels maiquiets
10 de març 18 Concurs Premi Ciutat de Terrassa M’esperaràs ? Taller de Teatre de Figueres
10 de març 18 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva Mentiders L’Olla dels maiquiets
10 de març 18 Cine Petit, Torroella de Montgrí Idiota Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
10 de març 18 Teatre Auditori de Sant Feliu de Guíxols L’Electe WC Teatre
16 de març 21 Teatre de Salt Europa Cràdula Teatre
16 de març 19 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva Trastorns Grup de Teatre Cassanenc
17 de març 18 Teatre La Societat de Maçanet de la Selva Oceans El Mirall
17 de març 18 Teatre de La Cate, Figueres Europa Cràdula Teatre
17 de març 18 Sala Noble, Sant Hilari Sacalm L’Electe WC Teatre
23 de març 20 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva Vimbodí vs Praga Alba Nova
24 de març 17 Teatre de La Cate, Figueres Lorca in love Quantus Teatre
30 de març 20 Espai La Pineda, Sant Gregori Europa Cràdula Teatre
30 de març 21’30 Sala polivalent de Les Planes d’Hostoles Mentiders L’Olla dels maiquiets
31 de març 18 Sala del Centre de Garrigàs M’esperaràs ? Taller de Teatre de Figueres
31 de març 18 Teatre Sala d’Actes, Riudellots de la Selva L’Electe WC Teatre
6 d’abril 18 Teatre La Sitja, Fornells de la Selva Una copeta de vi Aula de Teatre de Maçanet de la Selva
7 d’abril 17’30 Teatre Serafí Pitarra, Hostalric Fot el camp Carisma Teatre
13 d’abril 21 Teatre de Salt Trastorns Grup de Teatre Cassanenc
13 d’abril 19 Quart Fot el camp Carisma Teatre
14 d’abril 18 Teatre Municipal, Caldes de Malavella Trastorns Grup de Teatre Cassanenc
26 d’abril 21 Teatre Municipal, Lloret de Mar Oceans El Mirall
27 d’abril 20 Espai La Pineda, Sant Gregori Oceans El Mirall
1 de maig 18 Teatre del Centre Parroquial d’Arbúcies Una copeta de vi Aula de Teatre de Maçanet de la Selva
4 de maig 20 Espai La Pineda, Sant Gregori M’esperaràs ? Taller de Teatre de Figueres
4 de maig 18 Sala Diagonal, Campdevànol Aquí no paga ni Déu La Inestable Ceretana
5 de maig Teatre Casino La Unió, Vidreres Lorca in love Quantus Teatre
5 de maig 18 Teatre de La Cate, Figueres Preparant el verí del teatre Sols Teatre
11 de maig 20 Espai La Pineda, Sant Gregori Vimbodí vs Praga Alba Nova
11 de maig 21 Teatre de Salt Oceans El Mirall
11 de maig 21 Teatre de Bescanó L’Electe WC Teatre
12 de maig 18 Teatre Casino La Unió, Vidreres Idiota Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
17 de maig 21’30 Vilablareix Cabaret Passion Rouge Oriart