Agenda2018-10-27T18:33:08+00:00

Agenda


Data Hora LLoc Obra Grup
7 d’octubre 18 Teatre La Sitja, Fornells de la Selva El crèdit Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
7 d’octubre 18 Sala Cultural La Laguna, Sils El Testimoni Grup de Teatre del Centre d’Arbúcies
13 d’octubre 21 Teatre Municipal, Caldes de Malavella Contents i enganyats Grup de Teatre Cassanenc
13 d’octubre 21 Teatre de Bescanó Allà on viuen els records Gespa Teatre
14 d’octubre 18 Sala Fontova, Calonge i Sant Antoni Allà on viuen els records Gespa Teatre
13 d’octubre 21 Teatre Municipal, L’Armentera Guantanamera Grup de Teatre El Mirall
13 d’octubre 21’30 Polivalent Burés, Anglès El sopar dels idiotes Transpunt Teatre
14 d’octubre 18 Sala Cultural La Laguna, Sils Contents i enganyats Grup de Teatre Cassanenc
14 d’octubre 18 Teatre de la Cate, Figueres Jo mai, mai Grup de Teatre Al fons a la dreta
20 d’octubre 20 Teatre Municipal, Caldes de Malavella La cantant calba Increixendo
21 d’octubre 18 Sala Cultural La Laguna, Sils El sopar dels idiotes Transpunt Teatre
21 d’octubre 18 Teatre del Casino La Unió, Vidreres Contents i enganyats Grup de Teatre Cassanenc
21 d’octubre 18 Teatre La Sitja, Fornells de la Selva Jo mai, mai Grup de Teatre Al fons a la dreta
21 d’octubre 18’30 Cercle Bredenc, Breda El Testimoni Grup de Teatre del Centre d’Arbúcies
27 d’octubre 21 Teatre de la Cate, Figueres Guantanamera Grup de Teatre El Mirall
28 d’octubre 18 Teatre del Casino La Unió, Vidreres La cantant calba Increixendo
28 d’octubre 19 Sala Cultural La Laguna, Sils Retalls La Laguna Teatre de Sils
4 de novembre 18 Teatre Municipal, Caldes de Malavella Retalls La Laguna Teatre de Sils
4 de novembre 18 Teatre del Casino La Unió, Vidreres El sopar dels idiotes Transpunt Teatre
11 de novembre 18 Teatre de la Cate, Figueres Contents i enganyats Grup de Teatre Cassanenc
11 de novembre 18 Sala Montseny, Viladrau El Testimoni Grup de Teatre del Centre d’Arbúcies
11 de novembre 18 Sala del Centre Recreatiu, Cassà de la Selva La cantant calba Increixendo
16 de novembre 22 Sala Municipal, Corçà La Suite Aula de Teatre de Maçanet de la Selva
10 de novembre 20 Teatre Municipal, Caldes de Malavella El sopar dels idiotes Transpunt Teatre
23 de novembre 21 Centre Recreatiu, Cassà de la Selva Guantanamera Grup de Teatre El Mirall
25 de novembre 18 Teatre de la Cate, Figueres El crèdit Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
25 de novembre 18 Teatre La Societat, Maçanet de la Selva Guantanamera Grup de Teatre El Mirall
30 de novembre 22 Sala Municipal, Corçà El sopar dels idiotes Transpunt Teatre
16 de desembre Teatre Mundet, Sant Antoni de Calonge La Suite Aula de Teatre de Maçanet de la Selva